
Stock-50%







Чоловічий світшот "Weekend Offender". Replic-Design-2022
- Нет в наличии
- Код: WO-2 Grey
+380 (67) 777-57-15
Консультант
- +380 (99) 982-22-98Viber
- +380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазина
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 19:00 Вторник 09:00 - 19:00 Среда 09:00 - 19:00 Четверг 09:00 - 19:00 Пятница 09:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 18:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Харьков
- +380 (67) 777-57-15Консультант+380 (99) 982-22-98Viber+380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазинаБусоргіна Євгеніяг.Харьков, улица Салтовское шоссе, 258., Харьков, Украина+380999822298+380500510683
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
New Collection "Weekend Offender"
Spring Summer Collection-2022.
Яскравий,класичний,чоловічий світшот виконаний з легкого,трикотажного полотна (двонити).Класичний дизайн з нанесенням шовкографії "prison logo".Принт виконаний матовою фарбою і відмінно контрастує з яскравим відтінком основного матеріалу. Наявність традиційних, внутрішніх нашивок бренду. Традиційний силует, оригінальний принт з логотипом за доступною для Вас ціною. Основа тканини бавовна 100%. Як правильно підібрати розмір запитайте у нас :)
На фото модель: зріст-1,88 см.Вага-88 кг.Розмір 52-й.(XL).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Weekend |
| Размер мужской одежды | 50 |
| Вид толстовок | Свитшот |
| Тип ткани | Двунитка |
| Рисунки и надписи | С надписями |
| Вид нанесения изображений | Шелкография |
| Длина от горловины до низа изделия | 68 см |
| Длина рукава изделия | 68 см |
| Ширина изделия | 102 см |
| Сезонность | Всесезонный |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | L |
| Обхват груди | 96 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер мужской одежды (RU) | 44,46,48,50,52 |
| Страна производитель | Европа |

