
Топ продаж





Чоловіча, молодіжна ветровка. Collection-2021.
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: WO-2
+380 (67) 777-57-15
Консультант
- +380 (99) 982-22-98Viber
- +380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазина
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 19:00 Вторник 09:00 - 19:00 Среда 09:00 - 19:00 Четверг 09:00 - 19:00 Пятница 09:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 18:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Харьков
- +380 (67) 777-57-15Консультант+380 (99) 982-22-98Viber+380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазинаБусоргіна Євгеніяг.Харьков, улица Салтовское шоссе, 258., Харьков, Украина+380999822298+380500510683
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Молодіжна, вітровка "Weekend Offender". Виріб виконаний з якісної, плащової тканини, матового відтінку.
Внутрішня підкладка нейлону.
Центральна застібка на блискавці.
Дві бічні зовнішні кишені на кнопках.
Одна кишеня внутрішня.
Стійка ворота,рукави,а також низ вітровки під манжету.
Оригінальна вишивка "Weekend Offender" розташована на лівій, передній частині грудей. Якісна фурнітура, фабричне пошиття, порадує Вас у співвідношенні ціна та якість.
Розмірний ряд: 46,48,50,52,54,56.
Забарвлення: темно-синє, чорне. Працюємо оптом і в роздріб. Як правильно підібрати розмір запитайте у нас:)
На фото модель:зріст-1.88 см.Вага-88 кг.Розмір виробу 52-й (ХL).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид куртки | Ветровка |
| Тип воротника | Стойка |
| Застежка | Молния |
| Количество карманов | 3 шт |
| Материал подкладки | Нейлон |
| Длина изделия по спинке | 68 см |
| Длина рукава изделия | 66 см |
| Ширина изделия | 102 см |
| Стиль | Casual |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чёрный,тёмно-синий |
| Размер мужской одежды (RU) | 46,48,50,52,54,56 |
| Производитель | Weekend Offender |
| Страна производитель | Европа |
| Фасон рукава | С манжетой |
| Тип ткани | Плащевая ткань "Canada" |
| Узоры и принты | Вышивка |
| Сезон | Весна,Лето,Осень |
| Капюшон | нет |
| Международный размер | M L XL 2XL |

