
Хіт Продаж


Розбірна куртка-жилет зі знімними рукавами і капюшоном "Napa"-2022.
- Нет в наличии
- Код: Napa-19
+380 (67) 777-57-15
Консультант
- +380 (99) 982-22-98Viber
- +380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазина
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 19:00 Вторник 09:00 - 19:00 Среда 09:00 - 19:00 Четверг 09:00 - 19:00 Пятница 09:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 18:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Харьков
- +380 (67) 777-57-15Консультант+380 (99) 982-22-98Viber+380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазинаБусоргіна Євгеніяг.Харьков, улица Салтовское шоссе, 258., Харьков, Украина+380999822298+380500510683
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розбірна куртка-жилет "Napa" для чоловіків і підлітків. Рукави та капюшон знімні.
Щільна,плащова тканина матового відтінку 3000 DWY.Нейлонова,якісна підкладка.Глибокі,практичні кишені на блискавках.Центральна застібка також на блискавці.
Одна кишеня внутрішня.
Куртка-жилет простібана горизонтальними строчками декорною ниткою "Three Loops".
На центральній частині капюшона, а також спереду в правому нижньому кутку розміщені логотипи бренду у вигляді пришивних шевронів.
В асортименті: темно-синє та бордове забарвлення.
Розмірний ряд 46,48. Як правильно підібрати розмір, запитайте у нас:)
Працюємо оптом та в роздріб.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Размер мужской одежды | 52 |
| Вид куртки | Короткая |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип ткани | Плащевка |
| Тип воротника | Стойка |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Съемный |
| Количество карманов | 3 шт |
| Материал подкладки | Нейлон |
| Вид утеплителя | Силикон |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Длина изделия по спинке | 72 см |
| Длина рукава изделия | 68 см |
| Ширина изделия | 108 см |
| Цвет | Бордовый |
| Стиль | Спортивный |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | XL |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер мужской одежды (RU) | 46,48,50,52,54,56 |
| Производитель | Napapijri Replic-Design |
| Страна производитель | Европа |
| Фасон рукава | Съемный |
| Тип карманов | На молниях |

