
Топ продаж




Чоловіча якісна куртка демісезонна "Line-Classic".Новинка -2022.
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: М-8
+380 (67) 777-57-15
Консультант
- +380 (99) 982-22-98Viber
- +380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазина
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 19:00 Вторник 09:00 - 19:00 Среда 09:00 - 19:00 Четверг 09:00 - 19:00 Пятница 09:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 18:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Харьков
- +380 (67) 777-57-15Консультант+380 (99) 982-22-98Viber+380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазинаБусоргіна Євгеніяг.Харьков, улица Салтовское шоссе, 258., Харьков, Украина+380999822298+380500510683
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова колекція Весна-Осінь "2022".
Класична,чоловіча,демісезонна куртка простегана горизонтальними рядками декорною ниткою "Three Loops".Утеплювач Slimtex 100/М2.Плащова тканина матового відтінку середньої щільності з внутрішньою поліуретановою просоченням.
Нейлонова підкладка в тон виробу.
Внутрішня стійка ворота додатково утеплена трикотажною манжетою. Центральна застібка на блискавці.
Дві зовнішні бічні кишені на блискавках, практичні та глибокі. Одна кишеня внутрішня.
Низ виробу регулюється за обсягом бічними блискавками.Якасна фурнітура.Колір:темно-синя і чорна.Розмірний ряд 50,52,54,56,58.Працюємо оптом і в роздріб.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Korsamoda |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип ткани | Плащевка |
| Тип воротника | Стойка |
| Застежка | Кнопки, Молния |
| Капюшон | Без капюшона |
| Тип карманов | В швах |
| Количество карманов | 3 шт |
| Материал подкладки | Нейлон |
| Вид утеплителя | Силикон |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Длина изделия по спинке | 84 см |
| Длина рукава изделия | 69 см |
| Ширина изделия | 118 см |
| Цвет | Темно-синий |
| Стиль | Классический |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | XXL |
| Обхват груди | 118 см |
| Обхват талии | 116 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер мужской одежды (RU) | 50,52,54,56,58 |
| Страна производитель | Европа |
| Вид куртки | Классический |

