
Норма & БАТАЛ








Чоловіча зимова тепла куртка Аляска Black & Nawi.
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: М-12
+380 (67) 777-57-15
Консультант
- +380 (99) 982-22-98Viber
- +380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазина
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 19:00 Вторник 09:00 - 19:00 Среда 09:00 - 19:00 Четверг 09:00 - 19:00 Пятница 09:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 18:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Харьков
- +380 (67) 777-57-15Консультант+380 (99) 982-22-98Viber+380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазинаБусоргіна Євгеніяг.Харьков, улица Салтовское шоссе, 258., Харьков, Украина+380999822298+380500510683
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чоловіча,зимова куртка-ALяSkA за доступною ціною. Виріб має матовий відтінок. Щільна, плащова, вітрозахисна тканина 3000 DWY. Якісна фурнітура. Розмірний ряд .В асортименті темно-синє і чорне забарвлення.
Опушка незалежно від капюшона знімна. Капюшон також знімний. Центральна застібка на блискавці з додатковою зовнішньою планкою на кнопках. Тепла, флісова підкладка.
Чотири кишені зовнішніх і одна внутрішня. Внутрішня стійка ворота і низу рукавів утеплені трикотажною манжетою.В наявності є чорний, синій,хаки-табак.Розмірний ряд:52,54,56,58,60,62,64,66,68,70,72.Як правильно підібрати розмір запитайте у нас:)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Calvin Klein |
| Сезон | Зима |
| Тип воротника | Стойка |
| Застежка | Кнопки, Застежки-петельки, Молния |
| Капюшон | Съемный |
| Цвет | Черный |
| Стиль | Casual |
| Меховая отделка | Да |
| Тип карманов | С клапанами, Накладные |
| Количество карманов | 5 шт |
| Материал подкладки | Флис |
| Длина изделия по спинке | 90 см |
| Длина рукава изделия | 69 см |
| Ширина изделия | 116 см |
| Состояние | Новое |
| Функция подогрева | Да |
| Вид утеплителя | Силиконизированный синтепон |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер мужской одежды (RU) | 52,54,56,58,60,62,64,66,68 |
| Страна производитель | Европа |
| Фасон рукава | С внутренней манжетой |
| Тип ткани | Boston |
| Вид кожи | Искусственная |
| Вид куртки | Аляска-Парка |
| Международный размер | 3XL-8XL |

