






Демісезонна мужська куртка великих розмірів від виробника "KorsaModa".
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: М-8
- +380 (99) 982-22-98Viber
- +380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазина
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 19:00 Вторник 09:00 - 19:00 Среда 09:00 - 19:00 Четверг 09:00 - 19:00 Пятница 09:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 18:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Харьков
- +380 (67) 777-57-15Консультант+380 (99) 982-22-98Viber+380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазинаБусоргіна Євгеніяг.Харьков, улица Салтовское шоссе, 258., Харьков, Украина+380999822298+380500510683
Чоловіча, нова колекція демісезонних курток Весна-Осінь 2022.Стильна, стьобана куртка відмінної якості, за доступною ціною! Верх виробу виконаний з якісної, непромокальної плащової тканини. Poly Dewspo/PU 3000 - плащова тканина, яка має водонепроникні властивості. Виворітна поверхня оброблена спеціальним поліуретановим просоченням, яке і надає тканині таку властивість. Лицьова поверхня – матова.
Куртка простібана горизонтальними строчками.
Варіант застібки на блискавці, дві зовнішні кишені, одна внутрішня на підкладці.
Комір-стійка.Зсередини коміра трикотажна вставка.Регульовані низу куртки за обсягом,на змійках.
Якісна фурнітура. Сучасна, модна, класична куртка не має вікових обмежень, а також не займе багато місця у вашому гардеробі. Зігріє Вас у прохолодну, дощову погоду, та ефектно доповнить затишком у теплий, ясний, сонячний день. Розмірний ряд 48-58. Працюємо оптом і в роздріб. Наші фахівці завжди раді Вам допомогти, і дадуть відповідь на будь-які ваші питання. Як правильно підібрати розмір запитайте у нас:). Деталі за вказаними на сайті телефонами.
На фото модель:зріст 1.74.Вага 101 кг.Розмір 56-й.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Korsamoda |
| Тип ткани | Плащевка |
| Тип воротника | Стойка |
| Застежка | Молния |
| Количество карманов | 3 шт |
| Материал подкладки | Нейлон |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Длина изделия по спинке | 84 см |
| Длина рукава изделия | 69 см |
| Ширина изделия | 122 см |
| Стиль | Молодежный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Темно-синий,синий-джинс |
| Размер мужской одежды (RU) | 50,52,54,56,58 |
| Страна производитель | Европа |
| Вид утеплителя | Силиконизированный синтепон |
| Вид куртки | Стеганная |
| Сезон | Весна-Осень |
| Международный размер | М,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL |


