








Мужская демисезонная куртка "Alpha".
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Alpha-4
- +380 (99) 982-22-98Viber
- +380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазина
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 19:00 Вторник 09:00 - 19:00 Среда 09:00 - 19:00 Четверг 09:00 - 19:00 Пятница 09:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 18:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Харьков
- +380 (67) 777-57-15Консультант+380 (99) 982-22-98Viber+380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазинаБусоргіна Євгеніяг.Харьков, улица Салтовское шоссе, 258., Харьков, Украина+380999822298+380500510683
Чоловіча,демісезонна куртка "Alpha Industries".Нова колекція 'Осінь-Зіма 2023'.Куртка виконана з якісної плащової тканини середньої щільності "Т-210 К" матового відтінку.Зручне розташування зовнішніх бокових кишень ,одна кишеня внутрішня.Кишені глибокі і практичні.Низ виробу, а також рукави з манжетою.Підкладка нейлон.Центральна застібка на блискавці.Якісна фурнітура, фабричне пошиття, порадує кожного з Вас у співвідношенні ціна та якість.Розмірний ряд:48,50.Розквітка:темно-синя,чорна.Зручна комфортна,багатофункціональна куртка для тих хто за кермом,а також незамінна для повсякденної форми одягу "Casual Fashion".Працюємо оптом і в роздріб.Як правильно підібрати розмір спитайте у нас:)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alpha Industries |
| Стиль | Casual |
| Фасон рукава | С манжетом |
| Тип ткани | Плащевка |
| Застежка | Молния |
| Вид утеплителя | Силикон |
| Тип воротника | Стойка |
| Длина рукава изделия | 69 см |
| Ширина изделия | 118 см |
| Сезон | Осень/Зима |
| Количество карманов | 3 шт |
| Материал подкладки | Нейлон |
| Капюшон | Без капюшона |
| Цвет | Разные цвета |
| Размер мужской одежды | 50/54 |
| Длина изделия по спинке | 72 см |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | XL |

