
New-2022








Чоловіча молодіжна якісна вітрівка "Jacket Denim-2023".
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: МВ-14
+380 (67) 777-57-15
Консультант
- +380 (99) 982-22-98Viber
- +380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазина
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 19:00 Вторник 09:00 - 19:00 Среда 09:00 - 19:00 Четверг 09:00 - 19:00 Пятница 09:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 18:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Харьков
- +380 (67) 777-57-15Консультант+380 (99) 982-22-98Viber+380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазинаБусоргіна Євгеніяг.Харьков, улица Салтовское шоссе, 258., Харьков, Украина+380999822298+380500510683
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова колекція -2023.Молодіжна, чоловіча вітрівка виконана з якісної плащової тканини середньої щільності, матового відтінку. Комір-стійка. Центральна застібка на блискавці. Якісна фурнітура та фабричний пошиття.Наружні бокові кишені на кнопках, одна кишеня внутрішня.Кишені практичні та глибокі. Силует вільного прилягання.
В асортименті кольори: темно-синій, чорний.
Розмірний ряд: 50,52,54,56,58.
Наші фахівці завжди раді Вам допомогти у виборі потрібного Вам розміру)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Korsamoda |
| Размер мужской одежды | 54/56 |
| Вид куртки | Ветровка |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип ткани | Плащевка |
| Тип воротника | Стойка, Отложной |
| Фасон рукава | С манжетом |
| Застежка | Молния, Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Количество карманов | 3 шт |
| Материал подкладки | Нейлон |
| Длина изделия по спинке | 72 см |
| Длина рукава изделия | 69 см |
| Ширина изделия | 120 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Стиль | Casual |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | XXL |
| Обхват груди | 114 см |
| Обхват талии | 118 см |

