
Quality









Чоловіча куртка демісезонна від виробника "Korsamoda".Новінка - 2023.
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: M-18 К
+380 (67) 777-57-15
Консультант
- +380 (99) 982-22-98Viber
- +380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазина
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 19:00 Вторник 09:00 - 19:00 Среда 09:00 - 19:00 Четверг 09:00 - 19:00 Пятница 09:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 18:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Харьков
- +380 (67) 777-57-15Консультант+380 (99) 982-22-98Viber+380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазинаБусоргіна Євгеніяг.Харьков, улица Салтовское шоссе, 258., Харьков, Украина+380999822298+380500510683
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова колекція чоловічих, демісезонних курток від виробника "KorsaModa". Виріб виконаний з якісної, плащової тканини, середньої щільності, матового відтінку. внутрішній.Кишені на блискавках, глибокі та практичні.Комір стійка-відкладної,зсередини оброблений додатковою,трикотажною вставкою.Підкладка нейлон.Довжина виробу середня.Силует напівприлеглий.Якісна фурнітура.Розмірний ряд:50,52,54,56,58. Забарвлення:чорний, сірий.Зручна, комфортна багатофункціональна куртка для тих хто за кермом, а також незамінна для повсякденної форми одягу "Casual Fashion".
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Korsamoda |
| Страна производитель | Украина |
| Размер мужской одежды | 50/54 |
| Вид куртки | Куртка - пилот |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип ткани | Плащевка |
| Тип воротника | Стойка, Отложной |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Без капюшона |
| Количество карманов | 4 шт |
| Материал подкладки | Нейлон |
| Вид утеплителя | Силикон |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Длина изделия по спинке | 70 см |
| Длина рукава изделия | 68 см |
| Ширина изделия | 116 см |
| Стиль | Casual |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | XXL |
| Обхват груди | 116 см |
| Обхват талии | 118 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Темно-синий |

