
Новинка









Чоловіча якісна,демісезонна куртка зі знімним капюшоном. "Classic-2022".
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: M-8 P
+380 (67) 777-57-15
Консультант
- +380 (99) 982-22-98Viber
- +380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазина
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 19:00 Вторник 09:00 - 19:00 Среда 09:00 - 19:00 Четверг 09:00 - 19:00 Пятница 09:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 18:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Харьков
- +380 (67) 777-57-15Консультант+380 (99) 982-22-98Viber+380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазинаБусоргіна Євгеніяг.Харьков, улица Салтовское шоссе, 258., Харьков, Украина+380999822298+380500510683
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова колекція чоловічих, демісезонних курток від виробника "KorsaModa". Виріб виконаний з якісної, плащової тканини, середньої щільності, матового відтінку. і практичні. Капюшон знімний, регульований по овалу обличчя гумкою з фіксаторами. Низь вироби також регульований бічними блискавками. Підкладка нейлон. : темно-синя, чорна. Зручна, комфортна, куртка для тих хто за кермом, а також незамінна для повсякденної форми одягу "Casual Fashion Classic". Працюємо оптом і в роздріб.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Korsamoda |
| Размер мужской одежды | 54/56 |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип ткани | Плащевка |
| Тип воротника | Стойка, Отложной |
| Застежка | Молния, Кнопки |
| Капюшон | Съемный |
| Количество карманов | 4 шт |
| Материал подкладки | Нейлон |
| Вид утеплителя | Силикон |
| Длина изделия по спинке | 82 см |
| Длина рукава изделия | 68 см |
| Ширина изделия | 118 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Стиль | Классический |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | XXL |
| Обхват груди | 118 см |
| Обхват талии | 116 см |

