
Premium









Чоловіча куртка демісезонна "Two in one".Новинка-"2022".
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: КJ-12
+380 (67) 777-57-15
Консультант
- +380 (99) 982-22-98Viber
- +380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазина
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 19:00 Вторник 09:00 - 19:00 Среда 09:00 - 19:00 Четверг 09:00 - 19:00 Пятница 09:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 18:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Харьков
- +380 (67) 777-57-15Консультант+380 (99) 982-22-98Viber+380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазинаБусоргіна Євгеніяг.Харьков, улица Салтовское шоссе, 258., Харьков, Украина+380999822298+380500510683
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розбірна куртка для чоловіків і підлітків зі знімними рукавами і капюшоном. Утеплений варіант демісезонного, верхнього одягу в стилі "Urban Style". M2.Центральна застібка на блискавці.Три зовнішні кишені також на блискавці.Одна кишеня внутрішня.Кишені практичні і глибокі.Капюшон регулюється по овалу обличчя трикотажним шнуром. 52,54,56,58,60.Як правильно підібрати розмір запитаєте у нас;)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Korsamoda |
| Размер мужской одежды | 54/56 |
| Вид куртки | Стеганая |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип ткани | Плащевка |
| Тип воротника | Стойка, Воротник-капюшон, Отложной |
| Фасон рукава | С манжетом |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Съемный |
| Количество карманов | 4 шт |
| Материал подкладки | Нейлон |
| Вид утеплителя | Силикон |
| Длина изделия по спинке | 78 см |
| Длина рукава изделия | 68 см |
| Ширина изделия | 124 см |
| Стиль | Casual |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | XXL |
| Обхват груди | 114 см |
| Обхват талии | 112 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Темно-синий |

