









Чоловіча демісезонна куртка "Norma and Batal".
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: М-55 D
+380 (67) 777-57-15
Консультант
- +380 (99) 982-22-98Viber
- +380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазина
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 19:00 Вторник 09:00 - 19:00 Среда 09:00 - 19:00 Четверг 09:00 - 19:00 Пятница 09:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 18:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Харьков
- +380 (67) 777-57-15Консультант+380 (99) 982-22-98Viber+380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазинаБусоргіна Євгеніяг.Харьков, улица Салтовское шоссе, 258., Харьков, Украина+380999822298+380500510683
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова колекція чоловічих,демісезонних курток у розмірній сітці від "Малого до великого". Виріб виготовлено з якісної, плащової тканини, середньої щільності, матового відтінку. Куртка прошита декорною ниткою "Three Loops". фіксаторами. Підкладка нейлон. Довжина виробу середня. Силует напівприлеглий. комфортна, куртка для тих хто за кермом, а також незамінна для повсякденної форми одягу "Casual Fashion". Працюємо оптом і в роздріб.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Размер мужской одежды | 62 |
| Вид куртки | Стеганая |
| Сезон | Осень |
| Тип ткани | Плащевка |
| Тип воротника | Стойка, Отложной |
| Застежка | Молния |
| Количество карманов | 6 шт |
| Материал подкладки | Нейлон |
| Вид утеплителя | Hollowsoft |
| Длина изделия по спинке | 80 см |
| Длина рукава изделия | 69 см |
| Ширина изделия | 146 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Стиль | Casual |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | 7XL |
| Обхват груди | 146 см |
| Обхват талии | 150 см |

