
Новинка








Чоловіча, молодіжна трикотажна ветровка "Jacket Denim".
- В наличии
- Код: М-6 Т
+380 (67) 777-57-15
Консультант
- +380 (99) 982-22-98Viber
- +380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазина
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 19:00 Вторник 09:00 - 19:00 Среда 09:00 - 19:00 Четверг 09:00 - 19:00 Пятница 09:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 18:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Харьков
- +380 (67) 777-57-15Консультант+380 (99) 982-22-98Viber+380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазинаБусоргіна Євгеніяг.Харьков, улица Салтовское шоссе, 258., Харьков, Украина+380999822298+380500510683
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Молодіжний, трикотажний чоловічий бомбер виконаний з якісного трикотажного полотна "двунить" Турецького виробництва "Grand-Textile".Вортотник, а також рукави виробу під манжету. Casual", стильно і зручно. Фабричне пошиття, а також якісна фурнітура порадує кожного з Вас за співвідношенням ціна і якість. правильно підібрати потрібний Вам розмір спитайте у нас:-)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Размер мужской одежды | 54/56 |
| Вид куртки | Бомбер |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип ткани | Трикотаж |
| Тип воротника | Стойка |
| Застежка | Молния, Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Количество карманов | 2 шт |
| Длина изделия по спинке | 72 см |
| Длина рукава изделия | 70 см |
| Ширина изделия | 128 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Стиль | Молодежный |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | XXL |
| Обхват груди | 128 см |
| Обхват талии | 132 см |

