








Чоловіча темно-синя вітрівка великих розмірів "Diesel Denim".
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: VSB-3
- +380 (99) 982-22-98Viber
- +380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазина
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 19:00 Вторник 09:00 - 19:00 Среда 09:00 - 19:00 Четверг 09:00 - 19:00 Пятница 09:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 18:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Харьков
- +380 (67) 777-57-15Консультант+380 (99) 982-22-98Viber+380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазинаБусоргіна Євгеніяг.Харьков, улица Салтовское шоссе, 258., Харьков, Украина+380999822298+380500510683
Чоловіча молодіжна вітровка в оригінальній окрасі.Віріб виконано з якісного, плащового матеріалу середньої щільності.
Відтінок матовий. На лівій частині грудей, а також рукава розташований прогумований логотип бренду "Diesel•Jeans" у вигляді пришивного шеврона.
Капюшон знімний, регулюється за об'ємом резинкою з фіксаторами.
Талія та низу вітровки також регульовані за обсягом шнуром із фіксаторами.
Легка, дихаюча нейлонова підкладка. Дві зовнішні кишені на блискавці, одна внутрішня. Хороший вибір для повсякденної форми одягу, а також для активного відпочинку. Розмірний ряд: 54,56,58,60,62+.
Як правильно підібрати розмір запитайте у нас ;). Робимо оптом і в роздріб. Деталі по телефону.
На фото модель:Зріст-1,88 см. Вес-118 кг Розмір 58-й.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Korsamoda |
| Размер мужской одежды | 62 |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип ткани | Плащевка |
| Тип воротника | Стойка, Отложной |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Съемный |
| Количество карманов | 3 шт |
| Материал подкладки | Нейлон |
| Вид утеплителя | Без утеплителя |
| Длина изделия по спинке | 78 см |
| Длина рукава изделия | 69 см |
| Ширина изделия | 69 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | 5XL |

