
New









Чоловіча, молодіжна ветровка норма і батал "Class Jacket-2021".
- Нет в наличии
- Код: UGV-1
+380 (67) 777-57-15
Консультант
- +380 (99) 982-22-98Viber
- +380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазина
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 19:00 Вторник 09:00 - 19:00 Среда 09:00 - 19:00 Четверг 09:00 - 19:00 Пятница 09:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 18:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Харьков
- +380 (67) 777-57-15Консультант+380 (99) 982-22-98Viber+380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазинаБусоргіна Євгеніяг.Харьков, улица Салтовское шоссе, 258., Харьков, Украина+380999822298+380500510683
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Новинка-2022. Нові надходження чоловічого, верхнього одягу в якісному виконанні.
Чоловіча вітровка у великих розмірах. Колекція "Весна-Літо-Осінь-2021". Виріб виконаний з якісної, плащової тканини середньої щільності, матового відтінку. внутрішніх.Центральна застібка на блискавці.Додаткова,зовнішня планка на кнопках.Рукава,а також низ (пояс) вироби регулюються за об'ємом.Капюшон також регульований.Якасна фурнітура і фабричний пошиття порадує Вас у співвідношенні "Ціна і якість". синя, сіра, джинс.Розмірний ряд: 44,46,48,50,52,54,56,58,60,62,64,66,68.Працюємо оптом і в роздріб.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Korsamoda |
| Размер мужской одежды | 50/54 |
| Вид куртки | Ветровка |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип ткани | Плащевка |
| Тип воротника | Стойка, Воротник-капюшон |
| Застежка | Молния, Кнопки |
| Капюшон | Вшитый |
| Количество карманов | 6 шт |
| Материал подкладки | Нейлон |
| Вид утеплителя | Без утеплителя |
| Длина изделия по спинке | 75 см |
| Длина рукава изделия | 68 см |
| Ширина изделия | 120 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Стиль | Молодежный |

