
Big-Size








Чоловіча,демісезонна,стеганна куртка зі знімним капюшоном.Новинка-2022.
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Diamond-1
+380 (67) 777-57-15
Консультант
- +380 (99) 982-22-98Viber
- +380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазина
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 19:00 Вторник 09:00 - 19:00 Среда 09:00 - 19:00 Четверг 09:00 - 19:00 Пятница 09:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 18:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Харьков
- +380 (67) 777-57-15Консультант+380 (99) 982-22-98Viber+380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазинаБусоргіна Євгеніяг.Харьков, улица Салтовское шоссе, 258., Харьков, Украина+380999822298+380500510683
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чоловіча,демісезонна куртка,колекція "Весна-Осінь/2021" виконана з щільної,плащової тканини матового відтінку,з поліуретановим внутрішнім просоченням.Утеплювач силікон 120 гр./м2. Three Loops". Центральна застібка на блискавці. Дві зовнішні бічні кишені, одна внутрішня. Кишені глибокі і практичні. Підкладка нейлон. Внутрішня стійка ворота додатково утеплена трикотажною манжетою. .Якісна фурнітура та фабричний пошиття "Premium" класу,порадує і приємно здивує кожного з Вас у співвідношенні "Ціна & Якість.Розквітка: темно-синя.Розмірний ряд 50,52,54,56,58,60. .Як правильно підібрати потрібний Вам розмір запитаєте у нас:-)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Korsamoda |
| Размер мужской одежды | 54 |
| Вид куртки | Стеганая |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип ткани | Плащевка |
| Тип воротника | Стойка, Отложной |
| Застежка | Молния, Кнопки |
| Капюшон | Съемный |
| Количество карманов | 3 шт |
| Материал подкладки | Нейлон |
| Вид утеплителя | Силикон |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Длина изделия по спинке | 82 см |
| Длина рукава изделия | 69 см |
| Ширина изделия | 136 см |
| Стиль | Casual |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | XXL |
| Цвет | Синий |

