
БАТАЛ





Чоловіча,демісезонна куртка від виробника.Новинка-'2021'.
- Нет в наличии
- Код: М-63
+380 (67) 777-57-15
Консультант
- +380 (99) 982-22-98Viber
- +380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазина
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 19:00 Вторник 09:00 - 19:00 Среда 09:00 - 19:00 Четверг 09:00 - 19:00 Пятница 09:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 18:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Харьков
- +380 (67) 777-57-15Консультант+380 (99) 982-22-98Viber+380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазинаБусоргіна Євгеніяг.Харьков, улица Салтовское шоссе, 258., Харьков, Украина+380999822298+380500510683
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чоловіча куртка колекція 'Весна-Осінь / 2021'. практичні. Капюшон знімний, регульований по овалу обличчя резинкою з фіксаторами. Підкладка нейлон. Довжина виробу середня. Силует напівприлеглий. Якісна фурнітура. .Розквітка:темно-синя,чорна.Зручна,комфортна,куртка для тих хто за кермом,а також незамінна для повсякденної форми одягу "Casual Fashion".Працюємо оптом і в роздріб.Як правильно підібрати розмір запитайте у нас:)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Korsamoda |
| Размер мужской одежды | 66 |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип ткани | Бостон |
| Тип воротника | Стойка, Воротник-капюшон |
| Застежка | Молния, Кнопки |
| Капюшон | Съемный |
| Количество карманов | 6 шт |
| Материал подкладки | Нейлон |
| Вид утеплителя | Hollowsoft |
| Длина изделия по спинке | 80 см |
| Длина рукава изделия | 69 см |
| Ширина изделия | 160 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Стиль | Классический |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | 8XL |

