




Чоловіча зимова куртка "Аляска" великих розмірів від виробника р.н. 66+
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: М-12
- +380 (99) 982-22-98Viber
- +380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазина
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 19:00 Вторник 09:00 - 19:00 Среда 09:00 - 19:00 Четверг 09:00 - 19:00 Пятница 09:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 18:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Харьков
- +380 (67) 777-57-15Консультант+380 (99) 982-22-98Viber+380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазинаБусоргіна Євгеніяг.Харьков, улица Салтовское шоссе, 258., Харьков, Украина+380999822298+380500510683
Особливості куртки Аляска:
√ зовнішній матеріал – 100% нейлон;
√ внутрішній матеріал (утеплювач) – 100% поліефірне волокно;
√ просочування DuPont для створення водовідштовхувального ефекту;
√ всередині рукавів є еластичні трикотажні манжети для додаткової міцності та захисту від холоду;
√ безліч кишень;
√ знімний капюшон зі штучним хутром (єнот);
√ можливості регулювання талії за допомогою шнура з фіксаторами;
√ чотири зовнішні кишені на кнопках і одна внутрішня
√ якісна фурнітура;
√ захисна вітрова накладка над блискавкою на кнопках;
√ добра повітропроникність,комфорт при активному пересуванні;
√ всі матеріали гіпоалергенні.
Розмірний ряд: 54,55,58,60,62,64,66,68,70,72.Працюємо оптом та в роздріб.Як правильно підібрати нужний Вам розмір запитайте у нас ;)
Фото 100% оригінал
ЩЕ БІЛЬШЕ ТОВАРУ ДИВІТЬСЯ ТУТ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Korsamoda |
| Сезон | Зима |
| Размер мужской одежды | 68 |
| Вид куртки | Парка |
| Тип ткани | Плащевка |
| Тип воротника | Стойка, Отложной |
| Застежка | Молния, Кнопки, Застежки-петельки |
| Капюшон | Съемный |
| Цвет | Разные цвета |
| Стиль | Классический |
| Меховая отделка | Да |
| Количество карманов | 5 шт |
| Материал подкладки | Флис |
| Вид утеплителя | Флис, Мех, Силикон |
| Длина изделия по спинке | 90 см |
| Длина рукава изделия | 69 см |
| Ширина изделия | 170 см |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | 7XL |


