
Новинка









Чоловіча, стильна куртка демісезонна "Line-Classic".
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: М-8
+380 (67) 777-57-15
Консультант
- +380 (99) 982-22-98Viber
- +380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазина
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 19:00 Вторник 09:00 - 19:00 Среда 09:00 - 19:00 Четверг 09:00 - 19:00 Пятница 09:00 - 19:00 Суббота 10:00 - 18:00 Воскресенье 10:00 - 18:00 * Время указано для региона: Украина, Харьков
- +380 (67) 777-57-15Консультант+380 (99) 982-22-98Viber+380 (50) 051-06-83Директор интернет-магазинаБусоргіна Євгеніяг.Харьков, улица Салтовское шоссе, 258., Харьков, Украина+380999822298+380500510683
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чоловіча куртка виконана з щільної, плащової тканини матового відтінку, з поліуретановим внутрішнім просоченням. Утеплювач силікон 150 гр./м2. глибокі і практичні. Підкладка нейлон. Внутрішня стійка ворота додатково утеплена трикотажною манжетою. Низ виробу регулюється за обсягом бічними блискавками. Розфарбування: чорна і темно-синя.
Працюємо оптом та в роздріб.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Korsamoda |
| Размер мужской одежды | 56 |
| Вид куртки | Стеганая |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Тип воротника | Стойка, Отложной |
| Застежка | Кнопки, Молния |
| Капюшон | Съемный |
| Количество карманов | 3 шт |
| Материал подкладки | Нейлон |
| Вид утеплителя | Силикон |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Длина изделия по спинке | 78 см |
| Длина рукава изделия | 68 см |
| Ширина изделия | 124 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Стиль | Casual |
| Состояние | Новое |
| Функция подогрева | Нет |
| Международный размер | XXL |
| Обхват груди | 124 см |
| Обхват талии | 122 см |

